English

Ar-Ge ve Tasarım MerkezleriBilgilendirme Semineri

DUYURU

Sayın Üyemiz,

Uludağ İhracatçı Birlikleri organizasyonunda; 22.02.2017 tarihinde 10.00-12.00 saatleri arasında (09.30-10.00 Kayıt) "Ar-Ge ve Tasarım MerkezleriBilgilendirme Semineri” düzenlenecektir.

Söz konusu seminere katılım ücretsiz olup, http://www.uib.org.tr/OnlineRegistration/tr/egitim.aspx linkinden kaydınızı yaptırmak suretiyle anılan seminere katılım sağlanabilir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Özcan KOLBAŞI

Genel Sekreter a.

Genel Sekreter Yrd.

Seminer Yeri:

Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Organize San. Bölgesi Kahverengi Cad. No:11

Nilüfer 16159 BURSA

Not:

Değerli Üyemiz,

Bilindiği üzere, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İhracatçı Birlikleri üyesi firmaların Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurmalarına yönelik danışmanlık hizmeti almasına sponsor olmuştur. Firmalarımız için ücretsiz danışmanlık hizmetini "Sistem Global Danışmanlık A.Ş.” verecek olup, bu konuda üyelerimize bilgi aktarılmasını teminen anılan firma danışmanları tarafından 22.02.2017 tarihinde saat: 10.00-12.00 saatleri arasındayukarıda belirtilen seminer düzenlenecektir. İlgili firma danışmanlarının sizlere ulaşmaları ve firmanız özelinde Ar-Ge veya Tasarım Merkezi yetkilikleri ve avantajları açısından değerlendirmeler yapabilmeleri için aşağıdaki linkte yer alan anketin doldurulması önem arz etmektedir.

"TİM - Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Bilgi Formu” :https://goo.gl/6YuTDY

Bilgi formunun doldurulması sonrasında danışmanlık firması gerekli değerlendirme ve analizleri yaparak firmanız yetkilisi ile iletişime geçecektir