English

ANTALYA FUARLARI BURSA BULUŞMASINA DAVETLİSİNİZ

03 Eylül 2015 Perşembe

Uludağ İhracatçı Birlikleri / Kırmızı Salon Saat : 14:00

Antalya Expo Center , Anfaş Fuarcılık tarafından Anadolu'da sektörlerin üretim ve ihracat seviyesini yükseltmek, fuarı yapılan sektörlerin yeni pazarlara açılmasına destek vermek, yurtiçinden ve yurtdışından sektör temsilcilerini, bürokratları, iş adamlarını, akademisyenleri buluşturarak sektörün gelişimine ışık tutacak uluslararası bir platform yaratmak amacıyla kamu ve özel sektör işbirliğinde kurulmuştur.

Antalya da ; iklimin, konaklama ve ulaşım imkânlarının da olumlu etkisiyle iş adamlarına hem fuar ziyareti hem tatil imkânını bir arada sunarak geniş ticaret fırsatının yaratıldığı on binlerce iş görüşmesi gerçekleştirilmektedir.

Her yıl ortalama 2500 katılımcı ile 500.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan Antalya Fuarlarının sizin içinde yeni iş fırsatları sunacağını düşünmekteyiz.

Antalya Expo Center da her sene , yöresel ürünler , yapı malzemeleri , hayvancılık ve süt endüstrisi, tarım ekipmanları , konaklama ve ağırlama ekipmanları , moda, elektrik - aydınlatma , gıda - içecek , gayrimenkul ,mermer - doğaltaş ve şehircilik konularında fuarlar düzenlenmektedir.

Fuarlarımız hakkında detaylı bilgi almak ziyaretçi yada katılımcı olarak faydalanmak için gelin tanışalım.