Romanya Pazarı ve Yatırım-Ticaret İmkanları Online Semineri

Sayın Üyemiz,

BTSO organizasyonu, T.C. Bükreş Büyükelçiliği, Bükreş Ticaret Müşavirliği, Köstence Ticaret Ataşeliği, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve DEİK işbirliği ile,
 
3 Eylül 2020 Perşembe günü Romanya'da Ticaret ve Yatırım İmkanlarının ele alınacağı "Romanya Pazarı ve Yatırım-Ticaret İmkanları Online Semineri" gerçekleştirilecektir. (Zoom Webinar bağlantısı ile)
 
T.C. Bükreş Büyükelçisi Sayın Füsun Aramaz, Bükreş Ticaret Müşaviri Sayın Sude Gürcan, Köstence Ticaret Ataşesi Sayın Kadir Yazıhan, DEİK Türkiye-Romanya İş Konseyi Başkanı Sayın Ömer Süsli'nin konuşmacı olarak yer alacağı online seminere katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen üyelerimizin 2 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar buraya tıklayarak kayıt yapmaları gerekmektedir. 
( www.btso.org.tr/kl/RomanyaWebinar )

Seminer Adı : Romanya Pazarı ve Yatırım-Ticaret İmkanları Semineri
Tarih : 3 Eylül 2020 Perşembe
Saat : 15:30 - 17:30
Seminer Sunum : Bükreş Ticaret Müşaviri Sayın Sude Gürcan, Köstence Ticaret Ataşesi Sayın Kadir Yazıhan

Detaylı Bilgi İçin:

Deniz Yılmaz 
Tel: 0224 294 85 52
E-Posta: dyilmaz@kfa.com.tr
 
Detaylı Bilgi İçin:

Mehmet Fatih Gölükçü 
Tel: 0224 294 85 62
E-Posta: fgolukcu@kfa.com.tr

Notlar:
1) Seminere kayıt yapan üyelerimizin email adreslerine etkinlik günü Zoom Webinar linki gönderilecektir. Bu sebeple kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru girilmesi gerekmektedir.
2) Web sayfası kayıt formunda yer alan cep telefonu bölümüne numaranızın başında 0 olmadan ve boşluk koyulmadan girilmesi önem arz etmektedir.