T.S.T. TURİSTİK VE SPORTİF TESİSLER İNŞAA VE İŞLETME A.Ş. (KAR OTEL)' İN HİSSE DEVİR YOLUYLA SATIMINA AİT TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ

Bursa Osmangazi ilçesi Uludağ Milli Parklar 1. Gelişim Bölgesinde kalmakta, olup 3.696 m2 ve 17 nolu parseldir. Parsel alanı içerisinde bir yapı bulunmakta olup, parsel sahibi olacak kurum yada şahıs tarafından yıkılarak onaylı proje Osmangazi belediyesinden ruhsat alacak olup, daha sonra inşa edilebilecektir.

Toplam inşaat alanı 6183.00 m2 dir. Bodrum, zemin asma ,1.kat ,2.kat ve çatı katından mevcuttur.

Zemin kat oturum alanı yaklaşık 1.300 m2 dir.

Parsele ana ulaşım aksından giriş sağlanmakta olup, ortalama kottan maksimum kot farkı (parselin üst sol köşesi) + 10.00 metredir.

Ön bahçe mesafesi 10 metre olup,otel girişi ve bir rampa yardımıyle  kapalı otoparka giriş yapılmaktadır ve yaklaşık 40 araçlık otopark yeri mevcuttur.Bodrum katta teknik alanlar,sığınak , 2 adet asansör ve merdivenden oluşan çekirdekler mevcut olup,üst katlara buradan ulaşım sağlanmaktadır.

Zemin katta ise ,lounge, çocuk oyun alanları, wcler ,ofisler, yer almakta olup,asma kata çıkan merivenler mevcuttur.

Asma katta ise kahvaltı ve yemek salonları ile ,tv odası, personel odaları ve kayak odası planlanmıştır.

  1. katta  otel odaları planlanmış olup 24 oda ve servis alanları planlanmıştır.24 odanın 16 sı yaklaşık 24.00 m2 dir, 6 sı ise balkonlu ve 28 m2 dir.
  2. katta ise çatı ile bağlantılı dublex odalar vardır ve 24 adettri. 16 sının alanı 48 m2,8 i ise 56 m2 dir.
  3. Dış cephe taş,ahşap ve doğal malzeme olarak planlanmış olup,doğaya uyumlu olarak planlanmıştır.
  4. Mimar Aylin Uyar - Mimari proje müellifi

İlgili Fotoğraflar