English
 

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATI OCAK AYINDA YÜZDE 12 KAYIP YAŞADI

UİB KOORDİNATÖR BAŞKANI ORHAN SABUNCU: “İHRACATÇILAR ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DAHA FAZLA DESTEK BEKLİYOR”

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ ARAP YARIMADASI'NI KEŞFE ÇIKTI

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATTA İRAN VE BİRLEŞİK DEVLETLERİ RADARINA ALDI

TEKSTİL SEKTÖRÜ 2016'DAN UMUTLU

UİB 2015 YILINDA 22.2 MİLYAR DOLAR İHRACAT YAPTI

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 5. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
VII.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2016 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
Otomotiv Sektöründe Potansiyel Pazar Analizi: Ürün Bazında İhracat Haritaları  Raporu
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
Reach REACH
Yol Haritası
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
PREMIEREVISION-ISTANBUL
Coho E bülten
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

UHKİB'DEN ‘ÜRETİM, PLANLAMA YÖNETİMİ' SEMİNERİ…

BURSA -Üyelerinin uluslararası arenadaki rekabet edebilirlik seviyesini artırmayı amaçlayan Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), eğitim seminerlerine kaldığı yerden devam ediyor. ‘Üretim Planlama Yönetimi' semineri düzenleyen UHKİB, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisini Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) çatısı altında buluşturdu.

BANKA PROMOSYON İHALESİ

Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız.

2016'DA DOLARLA FİYATLANAN PAZARLARA YÖNELİN

BURSA - Dünya ve Türkiye ekonomilerini 2016 yılında bekleyen senaryolar, Uludağ İhracatçı Birlikleri'nde (UİB) ele alındı. Dr. Can Fuat Gürlesel tarafından verilen ‘Dünya ve Türkiye Ekonomisi için 2016 Beklentileri' konulu seminerde katılımcılar, gelecek yıl için öngörülen senaryolar hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakaladı. Amerikan Merkez Bankası'nın (FED) 2015 Aralık ayından başlamak suretiyle kademeli olarak faiz artıracağını dile getiren Dr. Can Fuat Gürlesel, “FED'in faiz artırım kararının en önemli dışsal etkisi, doların gelişmekte olan ülkelerin para birimlerine göre oldukça değer kazanması olacak” dedi. 2016 yılında Dolar/Euro paritesinin 1 seviyelerinde olacağını öngördüklerini belirten Dr. Gürlesel, ihracatçıların dolarla fiyatlanan pazarlara yönelmelerini tavsiye etti.

UİB, DIŞ TİCARET UZMANLARI YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR…

2015-2016 UİB DIŞ TİCARET UZMANI YETİŞTİRME KURSU TAMAMLANDI.

OİB MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ'NİN ÜNÜ TÜRKİYE'Yİ AŞTI…

BURSA - Alanında tek ve otomotiv endüstrisinin nitelikli eleman ihtiyacını karşılayan TBMM Üstün Hizmet Ödüllü OİB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nin ünü, Türkiye'yi aştı.

PROFESYONEL SATIŞ BECERİLERİNİN DETAYLARI UİB'DE ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) organizasyonunda, ‘Profesyonel Satış Becerileri, İletişim ve İkna' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen seminerde konuşan eğitmen Cem Özüak, etkili iletişim kurmanın günümüzde oldukça önem kazandığını ifade ederek, “Bugün ticaret hayatında kendinizi kabul ettirebilmek için iletişimi tekniklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor” dedi.

UİB'DEN ÜYELERİNE PAZARLAMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), üyelerine yönelik olarak ‘Stratejik Pazarlama Yönetimi' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminer, eğitmen Şehzan Seçen tarafından verildi.

UİB'DEN ÜYELERİNE YÖNELİK TÜREV ÜRÜNLERİNİN MUHASEBELEŞTİRİLMESİ SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından üyelerine yönelik olarak “Türev Ürünlerinin Muhasebeleştirilmesi” semineri düzenlendi.

UİB'DEN ÜYELERİNE DIŞ TİCARETTE KDV VE ÖTV İŞLEMLERİ SEMİNERİ…

BURSA/ Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından üyelerine yönelik olarak Dış Ticarette KDV ve ÖTV İşlemleri semineri düzenlendi.

BURSA'DA TAŞINMAZ MAL / GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

ULUDAĞ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ'NDEN
BURSA'DA TAŞINMAZ MAL / GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

UİB'DEN ÜYELERİNE TİCARETİN FİNANSMANI SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından üyelerine yönelik olarak Uluslararası Ticaretin Finansmanı ve Risk Yönetimi semineri düzenlendi.

UİB'DEN ‘DIŞ TİCARET MUHASEBESİ VE UYGULAMALARI' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Dış Ticaret Muhasebesi ve Uygulamaları' semineri düzenledi. Yaser Gürsoy tarafından verilen eğitimde, dış ticaret muhasebesi, leasing, fiyat-maliyet ilişkisi, muhasebe kayıtları, döviz işlemleri, döviz işlemlerinin muhasebesi, tekdüzen hesap planı gibi konular ele alındı.

UHKİB ÜYELERİNE İLERİ DÜZEY EĞİTİM…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından, üye firma çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen 12 haftalık Photoshop ve Illustrator eğitimleri sona erdi.

UHKİB'DEN İŞ ANALİSTLİĞİ EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB),üyelerinin rekabet edebilirlik seviyesini yükseltmek amacıyla düzenlediği eğitim seminerlerine ‘İş Analistliği' konusuyla devam etti.

İHRACATÇILAR VE ÜRETİCİLER 2015 SEZONU BURSA SİYAH İNCİR İHRACATINI DEĞERLENDİRDİ…

BURSA - Uludağ Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği (UYMSİB), Bursa Siyah İnciri'ni mercek altına almaya devam ediyor. Her yıl BSİ ihracatını ele almak amacıyla UYMSİB öncülüğünde gerçekleştirilen değerlendirme panellerin sonuncusu geçtiğimiz gün Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Konferans Salonu'nda yapıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan UYMSİB Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güney, BSİ'nin Bursa'nın en nadide tarımsal markalarından biri haline geldiğini ifade ederek, BSİ'nin Türkiye'nin genel meyve ihracatında dördüncü sıraya yerleştiğini söyledi.

İHRACATÇILAR, E-DIŞ TİCARET KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘E-Dış Ticaret' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitime, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB'DEN İŞ STRESİNE YÖNELİK SEMİNER

BURSA- Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) geçtiğimiz hafta ‘İş Hayatında Stres Yönetimi' konulu seminer düzenledi.

UİB'DEN İHRACATÇILARA ‘AKREDİTİFLİ İŞLEMLER VE UYGULAMALARI' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), üyelerini ‘Akreditifli İşlemler ve Uygulamaları' semineriyle bilgilendirildi.

UİB'DEN İHRACATÇILARA KDV SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), eğitim seminerlerine devam ediyor. Gerçekleştirdiği seminerler ile üyelerini her konuda bilgilendirmeyi ana hedef haline getiren UİB, KDV semineri düzenledi.

UİB, ‘DIŞ TİCARETTE KULLANILAN BELGELER' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) ‘Dış Ticarette Kullanılan Belgeler' semineri düzenledi.Eğitmen Mehmet Kut tarafından verilen eğitime, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UHKİB'DEN ÜYELERİNE PHOTOSHOP EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), seminer programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Moda eğitimlerinden farklı tasarım tekniklerine kadar birçok konuda eğitimler düzenleyerek, üyelerini bilgilendiren UHKİB, son olarak Photoshop eğitimi düzenledi.
 

FAS SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

15 - 18 Şubat 2016 tarihleri arasında Fas'a yönelik olarak otomotiv sektörel ticaret heyeti düzenlenmesine karar verilmiştir.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum