English
 

UİB'İN TEMMUZ AYI İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI…

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATTAKİ PAYINI YÜZDE 17'YE YÜKSELTTİ

UİB'İN HAZİRAN AYI İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI…

TÜRKİYE, ‘AUTOPROMOTEC 2015 FUARI'NIN ONUR KONUĞU

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATINDA PARİTE KAYNAKLI KAYIPLAR SÜRÜYOR

AKILLI TEKSTİLLERİN PAZARI BURSA'DA KURULDU

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 5. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
VII.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2015 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
Otomotiv Sektöründe Potansiyel Pazar Analizi: Ürün Bazında İhracat Haritaları  Raporu
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
Reach REACH
Yol Haritası
2014/6 SAYILI TARIMSAL İHRACAT İADESİ  MAMÜL KARARI
Enerji Verimliliği
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
PREMIERE VISION ISTANBUL
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

UHKİB'DEN İŞ ANALİSTLİĞİ EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB),üyelerinin rekabet edebilirlik seviyesini yükseltmek amacıyla düzenlediği eğitim seminerlerine ‘İş Analistliği' konusuyla devam etti.

İHRACATÇILAR VE ÜRETİCİLER 2015 SEZONU BURSA SİYAH İNCİR İHRACATINI DEĞERLENDİRDİ…

BURSA - Uludağ Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği (UYMSİB), Bursa Siyah İnciri'ni mercek altına almaya devam ediyor. Her yıl BSİ ihracatını ele almak amacıyla UYMSİB öncülüğünde gerçekleştirilen değerlendirme panellerin sonuncusu geçtiğimiz gün Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Konferans Salonu'nda yapıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan UYMSİB Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güney, BSİ'nin Bursa'nın en nadide tarımsal markalarından biri haline geldiğini ifade ederek, BSİ'nin Türkiye'nin genel meyve ihracatında dördüncü sıraya yerleştiğini söyledi.

İHRACATÇILAR, E-DIŞ TİCARET KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘E-Dış Ticaret' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitime, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB'DEN İŞ STRESİNE YÖNELİK SEMİNER

BURSA- Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) geçtiğimiz hafta ‘İş Hayatında Stres Yönetimi' konulu seminer düzenledi.

UİB'DEN İHRACATÇILARA ‘AKREDİTİFLİ İŞLEMLER VE UYGULAMALARI' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), üyelerini ‘Akreditifli İşlemler ve Uygulamaları' semineriyle bilgilendirildi.

UİB'DEN İHRACATÇILARA KDV SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), eğitim seminerlerine devam ediyor. Gerçekleştirdiği seminerler ile üyelerini her konuda bilgilendirmeyi ana hedef haline getiren UİB, KDV semineri düzenledi.

UİB, ‘DIŞ TİCARETTE KULLANILAN BELGELER' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) ‘Dış Ticarette Kullanılan Belgeler' semineri düzenledi. Faveo Danışmanlık eğitmenlerinden Mehmet Kut tarafından verilen eğitime, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UHKİB'DEN ÜYELERİNE PHOTOSHOP EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), seminer programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Moda eğitimlerinden farklı tasarım tekniklerine kadar birçok konuda eğitimler düzenleyerek, üyelerini bilgilendiren UHKİB, son olarak Photoshop eğitimi düzenledi.

UİB'DEN YETKİLENDİRİLMİŞ YÜKÜMLÜ STATÜSÜ VE İSO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü ve İSO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Bilgilendirme Semineri' düzenledi.

MARKALAŞMA VE TASARIM KONUSU UİB'DE ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Yurtdışı Birim ve Marka' seminerine ev sahipliği yaptı.

UİB TARAFINDAN DEVLET DESTEKLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından ‘Devlet Yardımları' konulu eğitim semineri düzenlendi.

UİB, ‘İHRACAT MEVZUATI VE UYGULAMALARI' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘İhracat Mevzuatı ve Uygulamaları' semineri düzenledi.

UİB'DEN GÜMRÜK MEVZUATI SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), gümrük mevzuatındaki değişiklikleri ve güncel bilgileri içeren bir eğitim semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminerde konuşan Mehmet Kut, “Gümrüklerdeki prosedürlerin kolaylaşması, ticaretin artmasına yardımcı olur” şeklinde konuştu

GAMZE SARAÇOĞLU'NDAN 2016 İLKBAHAR-YAZ DÖNEMİ İÇİN TÜYOLAR…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), moda eğitimleri kaldığı yerden devam ediyor. Üyelerinin uluslararası pazardaki rekabet edebilirlik seviyesini yükseltmek amacıyla bir dizi eğitim semineri düzenleyen UHKİB'in bu haftaki konuğu ünlü tasarımcı Gamze Saraçoğlu oldu

KALIP VE DRAPAJ EĞİTİMİ SONA ERDİ…

BURSA - Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından düzenlenen ve 4 oturumda gerçekleşen Kalıp ve Drapaj eğitimleri gerçekleşen son eğitimle tamamlandı.

İTHALAT KONUSU UİB'DE MASAYA YATIRILDI…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) eğitimlerine devam ediyor. Düzenlediği eğitimlerle üyelerinin rekabet edebilirlik seviyesine olumlu katkıda bulunmayı amaçlayan UİB, son olarak ‘İthalatta İşlem Akışı ve Başarılı Süreç Yönetimi' semineri düzenledi.

UHKİB MODA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) moda eğitimleri kaldığı yerden devam ediyor.

UİB'DEN ‘İHRACATTA İŞLEM AKIŞI VE BAŞARILI SÜREÇ YÖNETİMİ' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), İhracatta İşlem Akışı ve Başarılı Süreç Yönetimi' semineri düzenledi. İhracatçı firma temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği seminerde konuşan Faveo Danışmanlık Eğitmenlerinden Mehmet Kut, “Başarılı bir ihracatçı olabilmenin en önemli kuralı doğru sektörün seçilmesinden geçer” dedi.

UHKİB'DEN DRAPAJ EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından düzenlenen 72 saatlik İleri Düzey Moda Eğitiminde, Eğitmen İpek Tohumcu tarafından katılımcılar drapaj hakkında bilgilendirildi.

BUTEKOM'DAN ISO 17025 STANDARDI EĞİTİMİ…

BURSA- Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Merkezi (BUTEKOM) tarafından Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Konferans Salonu'nda ‘TS EN ISO /IEC 17025 Temel Eğitim'i konulu seminer düzenlendi.

BUTEKOM ÇALIŞANLARINA ISO 9001 EĞİTİMİ…

BURSA - Bursa Tekstil & Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi'nin (BUTEKOM) çalışanlarına yönelik olarak “TS EN ISO 9001 Temel Eğitimi” konulu eğitim verildi.

TEKNİK TEKSTİLLER BUTEKOM'DA ELE ALINIYOR...

BURSA- Bursa Tekstil Konfeksiyon ARGE Merkezi (BUTEKOM) Teknik Tekstil konularını masaya yatırmaya devam ediyor. Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) ev sahipliğinde BUTEKOM tarafından düzenlenen Teknik Tekstiller seminerinde Teknik Tekstil Danışmanı Affan Ener katılımcılara bilgi verdi.
 

ÖZBEKİSTAN OTOMOTİV SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda; üyelerimize yeni ihracat pazarlarının kapısını açabilmek ve mevcut ihracat potansiyelimizin arttırılması amacıyla 08 - 12 Kasım 2015 tarihleri arasında Özbekistan'a yönelik olarak bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesine karar verilmiştir.

İRAN SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından, 29 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında İran'ın Tahran şehrinde yönelik Ev Tekstili Sektörel Ticaret heyeti gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Firmalarımızın İran'lı toptancı ve alıcılarla ikili görüşme gerçekleştirebilecekleri heyete başvuracak firmaların ARGE -ÜRGE departmanlarının olması, tescilli markalarının olması, web sayfalarının bulunması, yeterli sayıda koleksiyon hazırlamaları önem taşımaktadır.

AUTOMECHANIKA JEDDAH 2016 FUARI MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU HK.

26 - 28 Ocak 2016 tarihleri arasında Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde düzenlenecek olan Automechanika Jeddah 2016 fuarına Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından milli katılım düzenlenmesi planlanmakta olup, fuara ait detaylar aşağıda belirtilmektedir.

27-29 AĞUSTOS 2014 INTERTEXTILE SHANGHAI HOME TEXTILES MİLLİ KATILIMI HK.

Bilindiği üzere, Şangay / Çin'de düzenlenen “Intertextile Shanghai Home Textiles 2014” Fuarı'na Milli katılım organizasyonunun altıncısı 44 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından 2013 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2014 yılında yedinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum