English
 

OTOMOTİV TEDARİKÇİLERİ VOLKSWAGEN'E MİSAFİR OLDU

TÜRK KUMAŞ SEKTÖRÜ, DÜNYADAKİ KONUMUNU FRANSA'DA İSPATLADI

BURSA SİYAH İNCİRİ İHRACATINDA TÜM ZAMANLARIN REKORU KIRILDI

UYMSİB ‘BURSA SİYAH İNCİRİNİ KORUYALIM' TOPLANTILARINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

OTOMOTİVDE İHRACATIN ADRESİ AB ÜLKELERİ

UİB'İN EYLÜL AYI İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI…

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 4. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
Reach REACH
Yol Haritası
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2013 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
VI.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
RUMELİSİAD ULUSLARARASI 2. BALKAN EKONOMİ ZİRVESİ
2014/6 SAYILI TARIMSAL İHRACAT İADESİ  MAMÜL KARARI
Enerji Verimliliği
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
PREMIEREVISION-ISTANBUL
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

ARAÇ SATIŞ İLANI

2006 Model Ford Mondeo Titan 2.0 TDCİ Araç için detaylı bilgi için Tıklayınız.

UİB'DEN PHOTOSHOP EĞİTİMİ…

BURSA -Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Photoshop CS6' eğitimi düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitime çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB, ULUSLARARASI TİCARETİN FİNANSMANI VE RİSK YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Uluslararası Ticaretin Finansmanı ve Risk Yönetimi' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere ihracatçı firmaların temsilcileri katıldı.

UHKİB, AVRUPA MODASININ ÖNCÜLERİNİ BURSA'DA AĞIRLADI…

BURSA - Küresel piyasada üst düzey rekabetin yaşandığı günümüzde, üyelerinin gücünü artırmaya yönelik eğitimler düzenleyen Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), Dünyaca ünlü modacılar Patrick Lee Yow ve Carol Morgan'ı Bursa'da ağırladı.

UİB'DEN ‘İNOVASYON VE YARATICILIK' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘İnovasyon ve Yaratıcılık' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

BUTEKOM AKADEMİ KURULUYOR

Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından yürütülen ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı‘nın (BEBKA) desteklediği ‘BUTEKOM Akademi' projesi, Tekstil ve Konfeksiyon Sektörünün özel eğitim ve AR-GE merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Ulcay ile BUTEKOM Müdürü ve Proje Koordinatörü Şengül Teke'nin katılımıyla düzenlenen tanıtım toplantısında, BUTEKOM' un adım adım sektörün AR-GE merkezi olma amacına ulaşmakta olduğu ifade edildi.

UHKİB, ‘TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(UHKİB), ‘Tedarik Zinciri Yönetimi' semineri düzenledi.

UHKİB'DEN ‘ULUSLARARASI MUHASEBE STANDARTLARI VE ULUSLARARASI FİNANSAL RAPORLAMA STANDARTLARI' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Uluslararası Muhasebe Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları' semineri düzenledi.

UİB DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA- Uludağ İhracatçı Birlikleri, İhracat Bilgi Platformu işbirliğinde 1 Ekim Çarşamba günü Dış Ticaret Bilgilendirme semineri düzenledi.

BURSA GÜNEY MARMARA'NIN MODA ÜSSÜ OLACAK…

BURSA - Uluslararası rekabetin en üst düzeyde yaşandığı günümüzde, üyelerinin rekabet gücünü artırmaya yönelik çalışmalar yürüten Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe Yeni Trendler, Sektörde Yeni Akımlar ve Bu Akımlardan İlham Alma' konularının ele alınacağı ve 2 gün sürecek bir seminer düzenliyor.

UTİB TÜRK EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİNİ MOSKOVA'DA SERGİLEDİ

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİB)tarafından milli katılım sağlanan Heimtextil Moskova fuarı başarıyla tamamlandı. Türk firmaları özgün tasarımlarıyla yine ön plana çıkmayı başardı.

BUTEKOM'DAN ÜYELERİNE “TEKSTİLDE ÇEVRE DOSTU ÜRETİM VE EKOLOJİK ETİKETLER” SEMİNERİ…

BURSA - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM) tarafından üyelerine yönelik olarak “Tekstilde Çevre Dostu Üretim ve Ekolojik Etiketler” konulu seminer düzenlendi.

UHKİB ÜYELERİNE “MALİYET MUHASEBESİ” SEMİNERİ VERİLDİ…

BURSA - Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) üyelerine yönelik “Maliyet Muhasebesi” semineri düzenlendi.

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ HANNOVER'DE ZİRVE YAPTI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) organizasyonuyla IAA Hannover Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı'na katılan Türk firmaları büyük ilgi gördü.

UİB ÜYELERİNE MARKA KONUMLANDIRMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından “Marka Konumlandırma” semineri düzenledi.

UİB ‘DURUM YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Durum Yönetimi' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda verilen seminere çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB, ‘DIŞ TİCARET MUHASEBESİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ' DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Dış Ticaret Muhasebesi ve Uygulamaları Semineri' düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda ihracatçı firmanın temsilcisi katıldı.

UHKİB, ‘FİNANSAL YÖNETİM VE MALİ TABLOLAR ANALİZİ SEMİNERİ' DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Finansal Yönetim ve Mali Tablolar Analizi Semineri' düzenledi.

UMSMİB WORLD FOOD MOSKOW 2014 FUARI'NA KATILDI.

BURSA - Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği (UMSMİB), 15-18 Eylül tarihlerinde Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilen ‘World Food Moskow 2014 Fuarı'na katıldı.

UHKİB'DEN ÜYELERİNE MALİYETLENDİRME VE FİYATLANDIRMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), “Maliyetlendirme ve Fiyatlandırma” semineri düzenledi.

ÇİN'DEN TÜRK KUMAŞINA YOĞUN İLGİ…

BURSA - Türkiye Ev Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalar, 27-29 Ağustos tarihlerinde Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) öncülüğünde milli katılım sağlanan, İntertextile Shangai Home Textile 2014 Fuarı'ndan gururla döndü.

UHKİB ‘YALIN ÜRETİM TEKNİKLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Yalın Üretim Teknikleri' semineri düzenledi.

MÜLAKAT TEKNİKLERİNİN DETAYLARI UİB'DE ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) ‘Mülakat Teknikleri' semineri düzenledi.

UHKİB'DE “FARKLI KUŞAKLARLA ÇALIŞMAK” KONUSU ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), üyelerine yönelik olarak “Farklı Kuşaklarla Çalışmak” konulu eğitim düzenledi.
 

MIMS Powered by Automechanika Moscow 2014 Fuarı hk.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da 25-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘'MIMS Powered by Automechanika Moscow'' Fuarının Türkiye milli katılımı organizasyonu Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve OİB organizatörlüğünde gerçekleştirilecek

OİB 2014 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONLARI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 2014 yılı içerisinde 5 fuara milli katılım organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup (yeni fuar organizasyonları eklenmesi durumunda yeniden duyuruya çıkılacaktır), fuarların detayları aşağıda sıralanmaktadır:

27-29 AĞUSTOS 2014 INTERTEXTILE SHANGHAI HOME TEXTILES MİLLİ KATILIMI HK.

Bilindiği üzere, Şangay / Çin'de düzenlenen “Intertextile Shanghai Home Textiles 2014” Fuarı'na Milli katılım organizasyonunun altıncısı 44 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından 2013 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2014 yılında yedinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEIMTEXTIL RUSYA 2014 FUARI

24 - 26 Eylül 2013 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2014 Fuarı”nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Birliğimiz tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum