English

Heyetler

SLOVENYA OTOMOTİV SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 30 Mayıs-01 Haziran 2017 tarihleri arasında Slovenya'ya yönelik bir otomotiv sektörel ticaret heyeti organize edilmesi planlanmaktadır.

TÜRKİYE OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TEK VE KOORDİNATÖR İHRACATÇI BİRLİĞİ - OİB OTOMOTİV YAN SANAYİ FİRMALARIMIZLA BİRLİKTE SLOVENYA'YA GİDİYOR!

%50 devlet desteği düşülerek tüm masraflar dahil (vize alım bedeli hariç) kişi başı fiyat sadece 700€!(yaklaşık)
Heyet kapsamında Slovenya'da yerleşik profesyonel PR firması tarafından duyuru ve alıcıları etkinliğe davet çalışması yapılarak, Sloven firmalarla katılımcılarımız arasında B2B iş görüşmeleri yapılacak, teyit alınabilmesi durumunda Maribor'da yerleşik TAM - Otobüs firması ziyaret edilerek yetkilileri ile görüşmeler yapılacaktır.
Bu fırsatı kaçırmayın, en geç 28 Şubat 2017 tarihine kadar başvurunuzu tamamlayın!

ETİYOPYA - KENYA OTOMOTİV SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

02 - 07 Temmuz 2017 tarihleri arasında Etiyopya ve Kenya'ya
yönelik olarak bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesine

MOTOBIKE İSTANBUL 2017 FUARI ALIM HEYETİ HK.

Messe Frankfurt İstanbul Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Motobike İstanbul 2017 Fuarına yönelik olarak; Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) organizatörlüğünde, 22-25 Şubat 2017 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirilecektir.

ETİYOPYA - KENYA OTOMOTİV SEKTÖREL TİCARET HEYETİ

02 - 07 Temmuz 2017 tarihleri arasında Etiyopya ve Kenya'ya yönelik olarak bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesine