English
 

UİB'DE GENEL KURUL MARATONU BAŞLADI…

SANAYİCİ, OTOMOTİVDE KATMA DEĞERİ ARTIRACAK PROJELERE TALİP

OTOMOTİVİ 2023'E TAŞIYACAK YENİLİKÇİ PROJELER ALICI BEKLİYOR

AR-GE REKORTMENİ OTOMOTİV, YENİ PROJELERE “PAZAR” OLDU

İHRACATÇININ GÖZÜ KUVEYT PAZARINDA

ŞENOL ŞANKAYA ULUSLARARASI HAZIR GİYİM FEDERASYONU'NUN YÖNETİMİNDE…

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 4. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
Reach REACH
Yol Haritası
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2013 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
VI.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
RUMELİSİAD ULUSLARARASI 2. BALKAN EKONOMİ ZİRVESİ
Enerji Verimliliği
GENEL KURULLAR 2013
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

DİR KARARINDA DEĞİŞİKLİK 18/4/2014 TARİHLİ RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI. (205 ve 210 NOLU SİRKÜLER)

Üyelerimizin söz konusu Karar'ın 10.maddesinin 4.fıkrası ve Geçici 18.maddesinde belirtilen ek süreden Faydalanabilmeleri için müracaat süresi 17/7/2014'e kadar olup elektronik ortamda Ekonomi Bakanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.

UİB ‘İTHALATTA İŞLEM AKIŞI VE BAŞARILI SÜREÇ YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘İthalatta İşlem Akışı ve Başarılı Süreç Yönetimi' semineri düzenledi.

UHKİB ÜYELERİNE PROJE YÖNETİM SEMİNERİ

BURSA - Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (UHKİB), sektörün daha etkin yönlendirilebilmesi ve ihracatın daha yetkin insan kaynağı ile artırılabilmesini sağlamak adına düzenlediği eğitim seminerleri “Proje Yönetimi” konusu ile devam etti.

BURSA BASIN MENSUPLARINA BÜYÜK ONUR…

BURSA - Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından düzenlenen, ‘UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası 6. Ar-Ge Proje Pazarı Zirvesi kapsamında Bursa'da faaliyet gösteren medya kuruluşlarının temsilcileri teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

AR GE VE İNOVASYONA KÜMELENME DOPİNGİ…

BURSA - Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından organize edilen ‘UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe 6. Uluslararası Ar-Ge Proje Pazarı' açılış konuşmalarının ardından, gün boyu oturumlar, workshopların yanı sıra ‘Tekstil Sektöründe Kümelenmenin Ar-Ge ve İnovasyona Etkisi' konulu bir panel düzenlendi.

UYMSİB ÜYELERİ “BİTKİ HASTALIKLARI İLE MÜCADELEDE BAŞLICA YÖNTEMLER” HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ.

BURSA - Yaş sebze ve meyve üreticilerine “Bitki Hastalıkları ile Mücadelede Başlıca Yöntemler ve Bitki Koruma Ürünlerinin Uygulanmasına ilişkin Esaslar” hakkında bilgi verildi.

UİB'DE KURUM İÇİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), kurum içi eğitimlerine ‘Proaktif Davranış ve İnisiyatif Kullanma' semineri ile devam etti.

UHKİB ETKİLİ RAPORLAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ…

BURSA- Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), Etkili Raporlama Teknikleri Eğitim semineri düzenledi.

UİB, ‘İHRACATTA İŞLEM AKIŞI VE BAŞARILI SÜREÇ YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘İhracatta İşlem Akışı ve Başarılı Süreç Yönetimi' semineri düzenledi.

OTOMOTİVİN ÜZERİNE, İHRACATI KATLAYACAK PROJE YAĞDI

OİB'in düzenlediği yarışmaya inovatif 600 proje başvurusu yapıldı

BURSA'DA ATIL KUTOĞLU RÜZGÂRI…

BURSA - Dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği'nin (UTİB) davetlisi olarak Bursa'ya geldi. Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) çatısı altında ‘Günümüz Modası & trendleri' konulu söyleşi düzenleyen Atıl Kutoğlu, kreasyonlarında 10 yaşına kadar yaşadığı Bursa'dan ilham aldığını söyledi.

OTOMOTİVDE BEKLENEN YATIRIMCI ÇİN'DEN GELİYOR

Çin'in en büyük ticari araç üreticilerinden biri olan Sinotruk Türkiye'de yatırım ve ticaret olanaklarını araştırmak için geldi. Yatırım için arayışlara başlayan Çinliler, TAYSAD ve OİB yöneticileriyle biraraya gelerek destek istedi.

İHRACATÇILARA “GÜMRÜKLERDE İŞLEM AKIŞI VE BAŞARILI SÜREÇ YÖNETİMİ” SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından ihracatçı firmalara yönelik olarak düzenlenen seminerler dizisi, “Gümrüklerde İşlem Akışı ve Başarılı Süreç Yönetimi” konusu ile devam etti.

UHKİB, ‘YÖNETİCİLER İÇİN TEMEL FİNANS BİLGİLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), yeni eğitim seminerleriyle üyelerini bilgilendirmeye devam ediyor.

BUTEKOM TARAFINDAN "TEKSTİL KUMAŞLARINDA KALİTE-UYGUNLUK KONTROLLERİNDE KULLANILAN TEST CİHAZLARI" SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BURSA- Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi BUTEKOM, “Tekstil Kumaşlarında Kalite-Uygunluk Kontrollerinde Kullanılan Test Cihazları” başlıklı semineri gerçekleştirdi.

UİB'DEN ÜYELERİNE YÖNELİK BÜTÇELEME VE PLANLAMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından üyelerine yönelik olarak verilen eğitim seminerleri, 'Bütçeleme ve Planlama' konularıyla devam etti.

UHKİB ‘PROBLEM ÇÖZME' SEMİNERİ DÜZENLEDİ

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) çatısı altında, ‘Problem Çözme' semineri düzenledi.

UHKİB İHRACATÇI FİRMALARA ‘SÜREÇ YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Süreç Yönetimi' semineri düzenledi.

UHKİB ‘YALIN İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) bünyesinde bulunan ihracatçı firmalara yönelik ‘Yalın İnsan Kaynakları Yönetimi' konulu seminer düzenledi.

UİB'DEN TEDARİK YÖNETİMİ SEMİNERİ

BURSA- Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), 12 Şubat Çarşamba günü Tedarik Zinciri Yönetimi semineri düzenledi.

BÜTÇE OLUŞTURMANIN DETAYLARI UİB'DE ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Bütçe Oluşturma' semineri düzenledi.

UİB'DEN DIŞ TİCARETTE TESLİM VE ÖDEME ŞEKİLLERİ EĞİTİM SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından düzenlenen “Dış Ticarette Teslim ve Ödeme Şekilleri” eğitim seminerinde konuşan Sarpaş Grubu Eğitmeni Halil Şentürk, İşletme sahiplerinin ihracat işlemlerinde, terminolojinin çok önemli olduğunu her ürün teslimatında beyanname, konşimento, ATR Belgesi, EUR 1 Belgesinin alınması gerektiğini ifade etti.
 

EURASIA MOTO BIKE 2014 ALIM HEYETİ HK.

Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Eurasia Moto Bike Expo 2014 Fuarına yönelik olarak; Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde, 25 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirilecektir.

3 - 5 HAZİRAN 2014 TUNUS OTOMOTİV SEKTÖREL TİCARET HEYETİ HK.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda; üyelerimize yeni ihracat pazarlarının kapısını açabilmek ve mevcut ihracat potansiyelimizin arttırılması amacıyla 3 - 5 Haziran 2014 tarihleri arasında Tunus Cumhuriyeti'nin Tunus şehrine yönelik olarak bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesine karar verilmiştir.

OİB 2014 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONLARI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 2014 yılı içerisinde 5 fuara milli katılım organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup (yeni fuar organizasyonları eklenmesi durumunda yeniden duyuruya çıkılacaktır), fuarların detayları aşağıda sıralanmaktadır:

27-29 AĞUSTOS 2014 INTERTEXTILE SHANGHAI HOME TEXTILES MİLLİ KATILIMI HK.

Bilindiği üzere, Şangay / Çin'de düzenlenen “Intertextile Shanghai Home Textiles 2014” Fuarı'na Milli katılım organizasyonunun altıncısı 44 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından 2013 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2014 yılında yedinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEIMTEXTIL RUSYA 2014 FUARI

24 - 26 Eylül 2013 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2014 Fuarı”nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Birliğimiz tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum