English
 

OİB, RUSYA FEDERASYONU'NDA MARKA BAZLI İLİŞKİ GELİŞTİRİYOR

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ, BELARUS'A ÇIKARMA YAPTI

5'İNCİ TÜRKİYE EV TEKSTİLİ TASARIM YARIŞMASI BAŞLIYOR

LATİN AMERİKA'DA TÜRK RÜZGARI ESTİ

PARİTE, OTOMOTİVİN İHRACAT ŞAMPİYONLUĞUNU KESEMEYECEK

İSTANBUL TEKSTİL FUARLARININ MERKEZİ OLACAK

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 5. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
Reach REACH
Yol Haritası
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2013 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
VI.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
RUMELİSİAD ULUSLARARASI 2. BALKAN EKONOMİ ZİRVESİ
2014/6 SAYILI TARIMSAL İHRACAT İADESİ  MAMÜL KARARI
Enerji Verimliliği
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
PREMIEREVISION-ISTANBUL
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

ARAÇ SATIŞ İLANI

2006 Model Ford Mondeo Titan 2.0 TDCİ Araç için detaylı bilgi için Tıklayınız.

UHKİB ‘İLERİ DÜZEY MODA EĞİTİMLERİ' İLE MODA RÜZGÂRINI BURSA'DA ESTİRECEK…

BURSA - Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), moda eğitimlerini ileri düzeye taşıyarak moda rüzgârını Bursa'da estirecek.

UHKİB, BASKI BOYALARI SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birlikleri (UHKİB), moda eğitimlerine devam ediyor. Son olarak ‘Baskı Boyaları' konusunun ele alındığı UHKİB eğitimine, çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB, DIŞ TİCARETTE KDV-ÖTV İŞLEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından Dış Ticarette KDV-ÖTV İşlemleri semineri düzenlendi.

UİB, MAC EĞİTİMİ DÜZENLEDİ…

BURSA -Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), MAC eğitimi düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitime ihracatçı firma temsilcileri katıldı.

UİB DIŞ TİCARET UZMANI YETİŞTİRME KURSU'NDA YENİ DÖNEM BAŞLADI…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu'nda yeni dönem, verilen “Dış Ticaret Mevzuatı ve Uygulamaları İthalat ve İhracat Rejimi” dersi ile başladı.

Çin'deki dev fuarda Türk tekstil ürünlerine büyük ilgi

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB), sektörün dünyadaki en büyük fuarlarından olan Şangay Hazır Giyim, Tekstil, Kumaş ve Aksesuar Fuarı'na katıldı. Avrupalı firmalarla yan yana kumaş ve aksesuar ürünlerini sergileyen Türk markaları, büyük ilgi gördü.

UHKİB, ‘BİLGİ GÜVENLİĞİ SİSTEMLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Bilgi Güvenliği Sistemleri' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde konuşan Harun Şeker, “Bilişim saldırılarının birçoğu macera arayan kullanıcılar tarafından yapılıyor” dedi.

UİB'DEN PHOTOSHOP EĞİTİMİ…

BURSA -Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Photoshop CS6' eğitimi düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitime çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB, ULUSLARARASI TİCARETİN FİNANSMANI VE RİSK YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Uluslararası Ticaretin Finansmanı ve Risk Yönetimi' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere ihracatçı firmaların temsilcileri katıldı.

UHKİB, AVRUPA MODASININ ÖNCÜLERİNİ BURSA'DA AĞIRLADI…

BURSA - Küresel piyasada üst düzey rekabetin yaşandığı günümüzde, üyelerinin gücünü artırmaya yönelik eğitimler düzenleyen Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), Dünyaca ünlü modacılar Patrick Lee Yow ve Carol Morgan'ı Bursa'da ağırladı.

BUTEKOM AKADEMİ KURULUYOR

Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından yürütülen ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı‘nın (BEBKA) desteklediği ‘BUTEKOM Akademi' projesi, Tekstil ve Konfeksiyon Sektörünün özel eğitim ve AR-GE merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Ulcay ile BUTEKOM Müdürü ve Proje Koordinatörü Şengül Teke'nin katılımıyla düzenlenen tanıtım toplantısında, BUTEKOM' un adım adım sektörün AR-GE merkezi olma amacına ulaşmakta olduğu ifade edildi.

UİB'DEN ‘İNOVASYON VE YARATICILIK' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘İnovasyon ve Yaratıcılık' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UHKİB, ‘TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(UHKİB), ‘Tedarik Zinciri Yönetimi' semineri düzenledi.

UHKİB'DEN ‘ULUSLARARASI MUHASEBE STANDARTLARI VE ULUSLARARASI FİNANSAL RAPORLAMA STANDARTLARI' SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Uluslararası Muhasebe Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları' semineri düzenledi.

UİB DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA- Uludağ İhracatçı Birlikleri, İhracat Bilgi Platformu işbirliğinde 1 Ekim Çarşamba günü Dış Ticaret Bilgilendirme semineri düzenledi.

BURSA GÜNEY MARMARA'NIN MODA ÜSSÜ OLACAK…

BURSA - Uluslararası rekabetin en üst düzeyde yaşandığı günümüzde, üyelerinin rekabet gücünü artırmaya yönelik çalışmalar yürüten Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe Yeni Trendler, Sektörde Yeni Akımlar ve Bu Akımlardan İlham Alma' konularının ele alınacağı ve 2 gün sürecek bir seminer düzenliyor.

UTİB TÜRK EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİNİ MOSKOVA'DA SERGİLEDİ

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİB)tarafından milli katılım sağlanan Heimtextil Moskova fuarı başarıyla tamamlandı. Türk firmaları özgün tasarımlarıyla yine ön plana çıkmayı başardı.

BUTEKOM'DAN ÜYELERİNE “TEKSTİLDE ÇEVRE DOSTU ÜRETİM VE EKOLOJİK ETİKETLER” SEMİNERİ…

BURSA - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM) tarafından üyelerine yönelik olarak “Tekstilde Çevre Dostu Üretim ve Ekolojik Etiketler” konulu seminer düzenlendi.

UHKİB ÜYELERİNE “MALİYET MUHASEBESİ” SEMİNERİ VERİLDİ…

BURSA - Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) üyelerine yönelik “Maliyet Muhasebesi” semineri düzenlendi.

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ HANNOVER'DE ZİRVE YAPTI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) organizasyonuyla IAA Hannover Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı'na katılan Türk firmaları büyük ilgi gördü.

UİB ÜYELERİNE MARKA KONUMLANDIRMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından “Marka Konumlandırma” semineri düzenledi.

UİB ‘DURUM YÖNETİMİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Durum Yönetimi' semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda verilen seminere çok sayıda ihracatçı firma temsilcisi katıldı.

UİB, ‘DIŞ TİCARET MUHASEBESİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ' DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Dış Ticaret Muhasebesi ve Uygulamaları Semineri' düzenledi. UİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda ihracatçı firmanın temsilcisi katıldı.
 

MIMS Powered by Automechanika Moscow 2014 Fuarı hk.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da 25-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘'MIMS Powered by Automechanika Moscow'' Fuarının Türkiye milli katılımı organizasyonu Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve OİB organizatörlüğünde gerçekleştirilecek

OİB 2014 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONLARI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 2014 yılı içerisinde 5 fuara milli katılım organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup (yeni fuar organizasyonları eklenmesi durumunda yeniden duyuruya çıkılacaktır), fuarların detayları aşağıda sıralanmaktadır:

27-29 AĞUSTOS 2014 INTERTEXTILE SHANGHAI HOME TEXTILES MİLLİ KATILIMI HK.

Bilindiği üzere, Şangay / Çin'de düzenlenen “Intertextile Shanghai Home Textiles 2014” Fuarı'na Milli katılım organizasyonunun altıncısı 44 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından 2013 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2014 yılında yedinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEIMTEXTIL RUSYA 2014 FUARI

24 - 26 Eylül 2013 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2014 Fuarı”nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Birliğimiz tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum