English
 

OTOMOTİV İHRACATI 17 AYDIR YÜKSELİŞTE

UİB AĞUSTOS AYI İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI…

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ RUSYA'DA YATIRIM FIRSATLARINI KOLLUYOR

AVRUPA GİRİŞİMCİLİĞİ TEŞVİK ÖDÜLLERİ FİNALİNDE 3 PROJEDEN BİRİ TÜRK PROJESİ

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATINDA 16 AYDIR KESİNTİSİZ ARTIŞ DEVAM EDİYOR

2014'TE SİYAH İNCİR İHRACATINDA YÜZDE 10'LUK ARTIŞ BEKLENİYOR…

 
Önceki Haber
Sonraki Haber
Tüm Haberler
Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Teknik ve Endüstri Meslek LisesiBUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Rusya Federasyonu TemsilciliğiOtomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği Eğitim Vakfı
e-Birlik Üyelik
 Dahilde ve Hariçte işleme  rejimi
 İhracata yönelik Devlet Yardımları
Tim Tv
Ev Tekstil Yarışması 4. Türkiye Ev Tekstili
Tasarım Yarışması
Reach REACH
Yol Haritası
Otomotiv Proje Pazarı
Otomotiv Tasarım Yarışması
OİB FUAR BÜLTENİ
UTİB 2013 Fuar Takvimi
AB KIRSAL KALKINMA PROGRAMI BURSA'DA UYGULANMAYA BAŞLIYOR
Otam A.Ş.
Resmi Gazete
UYMSIB Haber Bülteni
UİB AB Bülteni
VI.Uluslararası Arge-Proje Pazarı
ÜYE GÖRÜŞ ÖNERİ ANKETİ
RUMELİSİAD ULUSLARARASI 2. BALKAN EKONOMİ ZİRVESİ
2014/6 SAYILI TARIMSAL İHRACAT İADESİ  MAMÜL KARARI
Enerji Verimliliği
İHRACATÇI EĞİLİM ANKETİ
PREMIEREVISION-ISTANBUL
Trend EVTEKS Dış Ticater Hukuk Danışmanlığı UYMSIB - Uludağ yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Haber Bülteni UİB AB Bültenleri Resmi Gazete REACH
 

UHKİB, ‘FİNANSAL YÖNETİM VE MALİ TABLOLAR ANALİZİ SEMİNERİ' DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Finansal Yönetim ve Mali Tablolar Analizi Semineri' düzenledi.

UMSMİB WORLD FOOD MOSKOW 2014 FUARI'NA KATILDI.

BURSA - Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği (UMSMİB), 15-18 Eylül tarihlerinde Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilen ‘World Food Moskow 2014 Fuarı'na katıldı.

UHKİB'DEN ÜYELERİNE MALİYETLENDİRME VE FİYATLANDIRMA SEMİNERİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), “Maliyetlendirme ve Fiyatlandırma” semineri düzenledi.

ÇİN'DEN TÜRK KUMAŞINA YOĞUN İLGİ…

BURSA - Türkiye Ev Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalar, 27-29 Ağustos tarihlerinde Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) öncülüğünde milli katılım sağlanan, İntertextile Shangai Home Textile 2014 Fuarı'ndan gururla döndü.

UHKİB ‘YALIN ÜRETİM TEKNİKLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Yalın Üretim Teknikleri' semineri düzenledi.

MÜLAKAT TEKNİKLERİNİN DETAYLARI UİB'DE ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) ‘Mülakat Teknikleri' semineri düzenledi.

UHKİB'DE “FARKLI KUŞAKLARLA ÇALIŞMAK” KONUSU ELE ALINDI…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), üyelerine yönelik olarak “Farklı Kuşaklarla Çalışmak” konulu eğitim düzenledi.

TÜRK OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ, YENİ KITAYI MEKSİKA'DAN KISKACA ALDI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), otomotivde Latin Amerika'nın ikinci büyük otomotiv üreticisi Meksika'yı ‘PAACE Automechanika' fuarıyla takibe aldı.

BUTEKOM AKADEMİ KURULUYOR

Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) tarafından yürütülen ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı‘nın (BEBKA) desteklediği ‘BUTEKOM Akademi' projesi, Tekstil ve Konfeksiyon Sektörünün özel eğitim ve AR-GE merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Ulcay ile BUTEKOM Müdürü ve Proje Koordinatörü Şengül Teke'nin katılımıyla düzenlenen tanıtım toplantısında, BUTEKOM' un adım adım sektörün AR-GE merkezi olma amacına ulaşmakta olduğu ifade edildi.

UHKİB UYGULAMALI KALIP EĞİTİMİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), 2 gün süren uygulamalı kalıp eğitimi düzenledi.

TÜRKİYE, HEİMTEXTİL İNDİA'YA DAMGA VURDU…

Ev tekstili sektörünün önemli bir organizasyonu olarak kabul gören Heimtextil İndia 2014'e, Türkiye damga vurdu. Yabancı katılımcı olarak sadece Türkiye'nin yer aldığı fuara, ülkemizden ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren 11 firma katıldı.

BUTEKOM ‘TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN ALIM SATIMLARINDA UYGULANAN MUAYENE İŞLEM VE KABUL KRİTERLERİ' KONULU SEMİNER DÜZENLEDİ…

BURSA - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM), ‘Tekstil Ürünlerinin Alım Satımlarında Uygulanan Muayene İşlem ve Kabul Kriterleri' konulu seminer düzenledi.

BM SATINALMA SEMİNERLERİNİN 3'ÜNCÜ AYAĞI UİB'DE YAPILDI…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), Birleşmiş Milletler (BM) Satınalma Seminerleri'nin 3'üncü ayağına ev sahipliği yaptı. Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda İstanbul ve Ankara'dan sonra Bursa'da düzenlenen seminerde, BM uzmanları UİB üyesi ihracatçı firmalara, satınalma süreçleri ve prensipleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

UHKİB 2 GÜNLÜK DRAPAJ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), 2 gün süren Drapaj Eğitimi düzenleyerek, üyelerine modadaki yenilikleri ve trendleri uygulamalı olarak görme fırsatı sundu.

HAZIRGİYİM SANAYİNDE TASARIM VE KONFEKSİYON YÖNETİMİ EĞİTİMİ

BURSA - Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), ‘Hazırgiyim Sanayinde Tasarım ve Konfeksiyon Yönetimi' eğitimi düzenledi.

UHKİB EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Üyelerinin küresel rekabetin gereklerine göre donanım sahibi olmasını hedefleyen Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), yaz döneminde de eğitimlere devam edecek.

TEKNİK TEKSTİL MÜKEMMELİYET MERKEZİ, ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR…

BURSA -Tekstil ve konfeksiyon alanında, üyelerini ve araştırmacıları kendi kurumlarına ve bulundukları topluma sürekli değer katan bireyler olarak hazırlamayı kendisine hedef olarak belirleyen Bursa Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM), Tekstil ve Teknik Tekstil Mükemmeliyet Merkezi Çalıştayı düzenledi.

30 TÜRK FİRMASI DENIM BY PREMIERE VISION BARSELONA FUARINA KATILDI.

Denim by Premiere Vision'a UTİB damgayı “TURKISH BLUE SIGN” konsepti ile vurdu.

BUTEKOM TEKSTİL BOYA VE TERBİYE SEKTÖRÜNDEKİ SON GELİŞMELERİ ELE ALDI…

BURSA - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi (BUTEKOM) tarafından ‘Tekstil Boya - Terbiye Sektöründeki Son Gelişmeler' konulu seminer düzenlendi.

UİB, ‘YENİ KDV GENEL TEBLİĞİNE UYUMLU DIŞ TİCARET MUHASEBESİ KDV İADESİ VE DEĞİŞİKLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), ‘Yeni KDV Genel Tebliğine Uyumlu Dış Ticaret Muhasebesi KDV İadesi ve Değişikleri' semineri düzenledi.

UİB'DEN ÜYELERİNE “AKREDİTİFLİ İŞLEMLER VE UYGULAMALARI” EĞİTİMİ…

BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri üyeleri “Akreditifli İşlemler ve Uygulamaları” hakkında düzenlenen seminerde bilgilendirildi.

COMO TÜRK EV TEKSTİLİ ÜRÜNLERİYLE RENKLENDİ

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) organizasyonu ile Türk ev tekstili firmaları İtalya'nın Como şehrinde profesyonel alıcılar ve tasarımcılara tanıtım yaptı.

BUTEKOM çevreci projesi ile Avrupa'da finale kaldı

UTİB bünyesinde kurulan BUTEKOM'un, “Tekstil Terbiye Sektöründe Temiz Üretim İçin Örnek Modellerin Oluşturulması Projesi” Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri 2014 kapsamında Türkiye adına finale kaldı.
 

MIMS Powered by Automechanika Moscow 2014 Fuarı hk.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından Rusya Federasyonu'nun başkenti Moskova'da 25-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘'MIMS Powered by Automechanika Moscow'' Fuarının Türkiye milli katılımı organizasyonu Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve OİB organizatörlüğünde gerçekleştirilecek

OİB 2014 MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONLARI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 2014 yılı içerisinde 5 fuara milli katılım organizasyonu düzenlenmesi planlanmakta olup (yeni fuar organizasyonları eklenmesi durumunda yeniden duyuruya çıkılacaktır), fuarların detayları aşağıda sıralanmaktadır:

27-29 AĞUSTOS 2014 INTERTEXTILE SHANGHAI HOME TEXTILES MİLLİ KATILIMI HK.

Bilindiği üzere, Şangay / Çin'de düzenlenen “Intertextile Shanghai Home Textiles 2014” Fuarı'na Milli katılım organizasyonunun altıncısı 44 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından 2013 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2014 yılında yedinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEIMTEXTIL RUSYA 2014 FUARI

24 - 26 Eylül 2013 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2014 Fuarı”nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Birliğimiz tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

UİB Dış Talepleri

Bu talepler ilgili Ticaret Müşavirlikleri tarafından OAIB' ye gönderilmekte ve dağıtımı bu kuruluş tarafından yapılmaktadır.
Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
» Tüm Finansal Bilgiler
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Bursa, Türkiye
Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum